Access Bars Nedir?

Doğduğunuz andan itibaren aileniz, akrabalarınız, çevreniz, öğretmenleriniz ve toplum tarafından, aslında size ait olmayan çeşitli yargılarla ve kodlamalarla donatılıyorsunuz. Yargılar ve kodlamalar her zaman hayatınızda sınırlamalar yaratıyor ve bunlarla yaşamaya çalışırken sorunlarınızın nedenini anlayamıyorsunuz.

Örneğin; paranın size gelmemesinden şikayetçi iseniz bunun nedeni sizin paraya bakış açınız ve parayla ilgili yargılarınız olabilir. Ya da ailenizin, öğretmenlerinizin sizi motive etmek için söylediği sözler sizde (bu örnekleri çoğaltmak mümkün) "BLOKAJA" neden olabilir. Access Bars size bu kısıtlamaları tamamıyla temizleme şansı veriyor.

SİZE AİT OLMAYAN VE SİZE HİZMET ETMEYEN HER NE VARSA ONLARDAN KURTULMAYA VE ÖZGÜRLEŞMEYE HAZIR MISINIZ?

Access Bars, başımızın üzerinde bulunan bars adı verilen 32 noktaya uygulayıcısı tarafından parmaklarla nazikçe dokunularak uygulanır. Bu noktalardan bazıları şunlardır: Para, kontrol, yaratıcılık, beden ve cinsellik, yaşlanma önleyici, farkındalık, şifa, nezaket şükran huzur ve dinginlik ...

Barları çalıştırıldığız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerinize, duygularınıza ve hislerinize ait olumsuz elektrik yükleri serbest bırakılmaya başlanır.

Sadece barlara dokunarak yaşamınızın farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, orada şimdiye dek depolanmış olan, sizleri olumsuz etkileyen (sınırlayıcı inançlar, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar ve olumsuz duygular vb) ve bunlara sebep olanlar etkili bir şekilde silinir. Bu aynı bilgisayarınızın hard diskinden gereksiz dosyaları silmek gibidir. Böylece zihninizi meşgul eden ve sizi olumsuz etkileyen duygu, düşünce ve yargılarınızdan kurtularak daha çok şey alıp kabul edebilmek veya yepyeni bir şeyler yaratmak için alan açmış olursunuz.

Örneğin; para noktasına dokunulduğunda varsa para akışı ile ilgili yaşanılan sıkıntılara neden olan, kontrol noktasına dokunulduğunda yine varsa aşırı kontrolle ilgili (o inançlar, bakış açıları, yargılar, duygular vb temizlenir.

UYARI: Eğitimler ve bireysel çalışmalar kapsamındaki hiçbir faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü sağlık, hastalık ve tedavi konuları için doktora danışılmalıdır.