Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Uygulayıcı Eğitimi

Bioenerji evrende ve her insanda var olan yaradılışımızdan gelen bir enerji türüdür ve her insan bioenerji yapabilme kapasitesine sahiptir.

Her insanda enerji vardır önemli olan enerjinin farkına varıp bu felsefeye inanmanız, sevgi ve istek duymanızdır. Enerjinizi doğru bir eğitimle onu açığa çıkarma cesaretinde bulunmanızdır. İnsan vücudu sistemli hücrelerin bir araya geldiği bütünsel bir yapıdır. Bu bütünsel yapıyı harekete geçirip dengeyi sağlayan, enerjidir. Bioenerji, enerjinin vücutta dolaşan denge akışıdır. Enerji herkeste vardır. Enerjinin dengede olduğu yerde yani çakraların düzenli çalıştığı yerde sağlık vardır.

Bioenerji uygulamasında kişiler (uygulayıcılar) kesinlikle kendi enerjisini kullanmaz. Evrenden gelen var olan evrensel enerjiyi kullanırlar.

Bioenerji çalışmaları yapabilmek için güçlü istek ve irade gerekir. Eğer bu konuda gerekli temel bilgiyi de Bioenerji Eğitimi Semineri ile alırsanız başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yaşama olan normal bağlarınızın dışında adım atmanız ve kendinizi farklı bir bakışla görmeniz ve yaşam deneyiminizin yeniden biçimlenmesi; her dakika yeniden doğmanız, hayatın keskin ucunda dolaşma cesaretini bulmanız için sizi yüreklendirmek istiyoruz. Yaşamınızın hakimi sizsiniz. Düşündüğünüzden daha fazlasını yapabilirsiniz. Buna ölümcül hastalıktan kendinizi ve başkalarını kurtarmakta dahil.

Tüm dünya da uygulanan artık ülkemizde de bilinen Bioenerji'yi öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitim Seminerine katılabilirsiniz. Sizde başarılı bir Bioenerjist olabilirsiniz. Bu güç içinizde, sadece uyandırılmayı bekliyor. Yıllardır yaptığımız seminerler sonucunda Bioenerji ile bağlantıya geçebilmek, enerjiyi kullanabilmek için 2 günlük Bioenerji Eğitim Semineri yeterli geldiği görülmüştür.

Kimler İçin:

· Eğitimciler
· Ebeveynler
· Sağlıkçılar
· Akademisyenler, Tıp Doktorları
· Kendisini Bioenerji alanında yetiştirmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen herkes.

Bioenerji Eğitimi ( level 1 - level 2) İçerik ve Program Bilgisi

Bu programa herkes katılabilir. Daha önceden herhangi bir eğitime katılmaya veya enerji alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranmaz. Bioenerji Eğitimi Level I - II, kendini bioenerjist olarak yetiştirmek isteyenlerin katılabileceği gibi, ayrıca sağlık ve bakım alanında çalışanlar, doktorlar, fizik tedavi uzmanları, diş hekimleri, eczacılar, fizyoterapistler, sağlık memurları, psikologlar, yaşam koçları, reiki uygulayıcıları, hipnoterapistler, güzellik uzmanları, diyetisyenler, masör ve masözler gibi profesyonellerin mesleki gelişimi ve yeni bir uzmanlık kazanmaları için de bu program kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Gerçek insan varlığını anlamak için çabalayan ve bu felsefeye inanan, sevgi ve istek duyan herkes sertifikalı bionenerji eğitimine katılabilirler ve tüm sertifika programlarını bitirdiklerinde (Level III eğitim bittiğinde) profesyonel olarak Bioenerji Uzmanı olabilirler.

Kendini keşfetmek, kendindeki enerjiyi keşfetmek, kendinize, ailenize, sevdiklerinize ve başkalarına enerji dengelenmesi yapmak için Bioenerji Eğitiminden sonra buradan aldığınız temel bilgi ile kendinize, ailenize ve başkalarına Bioenerji uygulamaları yapabilirsiniz. Kısacası Bioenerji Eğitimi Level I - II programına bioenerji uygulayıcısı olmak isteyen herkes katılabilir.

Bioenerji Eğitimi ( Level I - II) Program İçeriği:

· Bioenerji Nedir ?
· Bioenerji Nasıl Uygulanır ?
· Bioenerji'nin dengelenmesi
· Bioenerji uygulayıcısı olmak
· Kendi kendine bioenerji uygulaması
· Manyetik enerji örnekleri
· Aura ve çakralar nedir ve nasıl çalışır
· Bioenerji seansları nasıl yapılır ? ( Teorik )

Uygulamalar

· Ellere bioenerji uyumlaması (Aktive Etme)
· Enerji egzersizleri
· Bioenerji seansı uygulaması
· Negatif enerjilerden korunma

Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level - III) İçerik ve Program Bilgisi

Bu eğitime katılmak için Bioenerji Eğitimi Level I - II eğitimlerini tamamlamış ve sertifika almış olma zorunluluğu aranmaktadır. Bioenerji Eğitimi Level I - II sertifikasına sahip herkes bu eğitime katılabilir.

Bu Bioenerji Eğitimi programımızda uzman bir bioenerjist olabilmeniz için gereken tüm bilgileri göreceksiniz. Daha önceki eğitimlerimiz de (Level I - II) bioenerji nedir, nasıl uygulanır, tarihçesi gibi temel konuların yanı sıra bioenerji uygulaması yapabilmeniz için giriş ve orta düzeyde bir program sunulmuştu.

Bioenerji Uzmanlık Programı (Level III) Seminerinde ise, daha ileri düzeyde bir programla karşılaşacaksınız. Bu program neticesinde Bioenerjiyi artık daha da bilinçli ve üst düzeyde uygulayabileceksiniz. Kısacası seminerimizin isminden de anlaşılacağı üzere uzman bir bioenerjistin tüm bilgilerine sahip olacaksınız. Seminere katıldıktan sonra bol bol uygulama yapıp kendinizi geliştirmeye devam ettiğiniz sürece de Bioenerji uygulayıcılığını bir hobi olmaktan çıkartıp uzmanı olduğunuz bir meslek haline getirebilirsiniz. Programda çakralar konusuna özellikle yer verilecektir. Çakraların her birinin özellikleri, vücutta nereleri kontrol ettiği ve etkileşimde bulunduğu konularını tek tek ele alıp katılımcılara bolca uygulama yaptırılacaktır. Ayrıca danışanlarınıza olan yaklaşımdan tutun da onların psikolojik alt yapılarına kadar pek çok konu hakkında bilgi verilip çalışma yaptırılacaktır. Level 3 seminerinin diğer önemli konu başlığı da bioenerjik psikoterapidir. Bioenerjik psikoterapi ülkemizde çok bilinmemekle beraber yurt dışında bir hayli yaygın bir uygulamadır. Çakraların görev ve işleviyle yakından ilgili olan Bioenerjik psikoterapi, uzman bir bioenerjistin mutlaka hakim olması gereken temel bir bileşendir. Diğer ana başlığımızdaysa nefes terapisi yer almaktadır. Nefes terapisi bir hayli yaygın olarak kullanılan ve Bioenerjiyi çokça destekleyip seansların kalitesine fayda sağlayan bir alandır. Nefes terapisi nedir, nasıl uygulanır gibi konuları uygulamalı ve teorik olarak Level 3 programımızda bulacaksınız.

Bioenerji Uzmanı Eğitimi (Level - III) Program İçeriği:

· Bioenerji Level 1 ve Level 2'nin özet tekrarı
· Danışan üzerinde seans uygulaması
· Çakralar ve hizmet ettiği organ ve hastalıklar
· Tali çakralar
· Bioenerjik Psikoterapi
· Anatomi
· Nefes Terapisi
· Danışan ve Uygulayıcı ilişkisi
· Enerji egzersizleri gibi daha pek çok içerik seminerde işlenecek ve uygulamalı bir şekilde çalışılacaktır.

KAZANIM

Bioenerji Eğitimi bitiminde uzman bir bioenerjistin sahip olması gereken pek çok bilgiye ve kabiliyete ulaşılacaktır. Ayrıca nefes terapisi ve bioenerjik psikoterapi konularına da hakim uzman bir uygulayıcı olacaklardır. Eğitim bitiminde tüm katılımcılara ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (ULUSEM) tarafından Bioenerji Uzmanı Eğitimi sertifikası verilecektir.

SÜREÇ

· Eğitim programı uygulamalı eğitim formatında hazırlanmıştır.
· Tüm müfredat, etkileşimli eğitim (e-eğitim) modüllerinden oluşmaktadır.
· 3 GÜN yüz yüze uygulama eğitimi.
· Yüz yüze eğitim 3 gün uygulamalı olarak küçük gruplarla birebir yapılmaktadır.
· Eğitim süreniz boyunca ilgili eğitim danışmanlarımız sizlere her konuda destek olacaklardır.

Bioenerji Master Eğitimi

Level 1, level 2 ve level 3 eğitim programlarını tamamlayanlar, enerjilerinin yoğunluğu doğrultusunda master eğitimine katılabilecekler. Eğitimin amacı herhangi bir nedenden dolayı seansa gelemeyen danışanlara uygulama yapabilmektir. Eğitim süresi iki gündür.

İstanbul Eğitimi
Adres: Türkiye / İstanbul
İnternet Adresi: www.ankarabioenerji.com

Ankara Eğitimi
Adres : Türkiye / Ankara
İnternet Adresi : www.ankarabioenerji.com

İzmir Eğitimi
Adres : Türkiye / İzmir
İnternet Adresi: www.ankarabioenerji.com

Almanya Eğitimi
Adres : Almanya / Berlin
Internet adresi: www.ankarabioenerji.com

Eğitimler ile ilgili detaylı bilgileri internet sayfamızdan veya 0312 911 17 57 nolu telefondaki eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz. Seans bilgileri için ise 0552 704 96 44 nolu telefonumuzu arayabilirsiniz.