Seans Sıklığı Nedir?

Tavsiye edilen haftada bir uygulanmasıdır. Aslında ne zaman kendinizi stresli, huzursuz hissediyorsanız veya yaşamınızı çözümlemekte güçlük çekiyorsanız Bars çalışaması yaptırabilirsiniz. Bars uygulayıcınız ile birlikte durumunuz dikkate alınarak birlikte karar verilmesi uygun olacaktır.

Herhangi Bir Sorun İçin Kaç Bars Çalışmasının Gerekli Olduğunu Nasıl Bileceğiz?

Bu önceden bilinememektedir. Çalışmanın, sorunlar ve istenmeyen koşulları oluşturan düşünceler, hisler, duygular, inançlar, kararlar ve yargılar bırakmaya hazır oluncaya kadar devam etmesi uygun olacaktır. Süreç, doğrusal bir süreç değildir, yani aynı belirtiler veya sorun için bir kişide tek seansta netice alınabileceği gibi, bir başka kişide sonuç almak için daha fazla seans gerekebilir.

UYARI: Eğitimler ve bireysel çalışmalar kapsamındaki hiçbir faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü sağlık, hastalık ve tedavi konuları için doktora danışılmalıdır.